Kompleksowa opieka w jednym miejscu

Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze i personel medyczny z wieloletnim stażem, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach i kursach w kraju i za granicą, by jak najlepiej służyć pacjentom wiedzą i doświadczeniem. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem – nasze gabinety wyposażone są m.in. w tomograf 3D, mikroskopy oraz skaner wewnątrzustny 3D – oraz nowoczesnymi i bezpiecznymi dla zdrowia materiałami renomowanych producentów.

Stworzyliśmy miejsce, w którym dostępne są wszystkie specjalizacje dentystyczne i panuje przyjazna atmosfera, a wszystko to z myślą o kompleksowej opiece medycznej i w trosce o najwyższy komfort pacjenta.

Profesjonalnie Delikatni

Kiedy kilka lat temu otwieraliśmy naszą wspólną klinikę, czuliśmy, że oto spełnia się jedno z naszych największych marzeń. Ale tak naprawdę to był dopiero początek drogi. Zależało nam na tym, by stworzyć miejsce, w którym panuje rodzinna atmosfera, a usługi medyczne świadczone są na najwyższym poziomie.

Dzisiaj możemy z dumą stwierdzić, że nam się to udało. Połączyliśmy to, co w stomatologii najważniejsze: profesjonalizm i delikatność. I tak powstała nasza klinika Stomatologia Lubczyńscy.

Katarzyna i Marcin Lubczyńscy

Właściciele kliniki

Nowoczesny sprzęt i bezpieczne materiały

null

Naturalnym dopełnieniem kwalifikacji dentysty jest nowocześnie, ergonomicznie i estetycznie wyposażony gabinet. W klinice Stomatologia Lubczyńscy wiemy, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie, dlatego razem z renomowaną włoską firmą Stern Weber zadbaliśmy o wygodne i cieszące oko kolorem fotele (unity) stomatologiczne.

Komfort pacjenta to początek udanej wizyty, ale na końcowy sukces pracuje z nami nowoczesny sprzęt oraz bezpieczne materiały odpowiadające najnowszym standardom. Naszą największą dumą są mikroskopy marki Seliga, skaner wewnątrzustny firmy Sirona Cerec i tomograf 3D Rayscan Alpha. Nie wyobrażamy sobie leczenia endodontycznego bez mikroskopu, który umożliwia wgląd do wnętrza kanału zęba, ani leczenia protetycznego bez skanera, który z najwyższą dokładnością rekonstruuje wygląd zębów. Natomiast w naszej Pracowni Diagnostyki nieocenioną pomocą jest tomograf, wykonujący panoramiczne zdjęcia szczęki. Dzięki niemu możemy komputerowo „zajrzeć” do każdego zęba, poznać jego budowę i zlokalizować m.in. zmiany próchnicowe czy dodatkowe kanały w zębach.

W kwestii materiałów natomiast zaufaliśmy renomowanym szwajcarskim firmom, które specjalizują się w produkcji zarówno wypełnień do super trwałych odbudów estetycznych (Ivoclar), jak i całych systemów implantologicznych (Straumann).

Nieustannie się doskonalimy

null
Kompleksowa opieka

Opinie pacjentów to nasz powód do dumy

null
wrocław