Nie tylko piękne zęby

Współczesna stomatologia, a zwłaszcza stomatologia estetyczna, zbliżyła się bardzo do medycyny estetycznej. Okazuje się, że często leczenie, poprawa i zapobieganie wadom zgryzu polepszają wygląd twarzy pacjenta, jego rysy i proporcje.

W klinice Stomatologia Lubczyńscy nasi dentyści mają rozległą wiedzę w kwestii budowy twarzy i doświadczenie w stosowaniu różnych zabiegów medycznych, dlatego postanowiliśmy wykorzystać tę wiedzę i doświadczenie, by w pełni zaspokajać potrzeby pacjentów również w kwestii estetycznej. Bo chodzi przecież nie tylko o piękne zęby…

Mezoterapie

null
Zabiegi mające na celu zatrzymanie procesu starzenia się skóry poprzez dostarczenie jej takich substancji aktywnych, jak: witaminy, mikroelementy czy kwas hialuronowy. Te tzw. koktajle rewitalizacyjne wprowadzamy w głąb skóry dwiema metodami: tradycyjną igłową lub bezigłową, za pomocą fal radiowych.

Zabiegi mezoterapii to najbardziej popularne wśród kobiet zabiegi odżywcze i liftingujące, a nawet wyszczuplające; mają zastosowanie zarówno w okolicach twarzy, dekoltu, jak i dłoni, bioder czy pośladków.

Kwas hialuronowy

null
Oto prawdziwy eliksir młodości – to dzięki niemu nasza skóra jest jędrna i odpowiednio nawilżona. Dlatego, gdy z wiekiem zaczyna nam go ubywać, suplementujemy go na wszelkie sposoby, by nasze ciało odzyskało młodość i świeżość. Jednak tabletki i kremy nie dadzą takiego efektu, jak zabiegi iniekcyjne z preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Dzięki tym zabiegom możemy w niechirurgiczny sposób m.in. poprawić owal twarzy, wymodelować usta, wypełnić zmarszczki czy dokonać korekcji nosa.

Botoks

null
To najlepszy pogromca zmarszczek mimicznych ostatnich lat. Ostrzykiwanie nim mięśni odpowiedzialnych za codzienną mimikę to najlepsza profilaktyka starzenia się skóry. Jego działanie polega na blokowaniu przesyłu impulsu z nerwu do mięśnia, dzięki czemu niwelujemy nadmierną aktywność danego mięśnia prowadzącą do powstawania zmarszczek. Za pomocą botoksu możemy zniwelować m.in. zmarszczki wokół oczu i ust, na czole czy szyi. Botoks sprawdza się też w leczeniu bruksizmu i nadmiernej potliwości.
Nie tylko piękne zęby

Cennik

null

ZAPRASZAMY

WKRÓTCE

wrocław