Nowoczesna alternatywa dla protetyki

Odbudowa uzębienia na implantach to dzisiaj standard w leczeniu braków zębowych, ponieważ implanty to najnowocześniejszy i najbardziej naturalny sposób na odbudowę uzębienia. Dlatego w klinice Stomatologia Lubczyńscy oferujemy Państwu kompleksową opiekę, która obejmuje szczegółową diagnostykę i najnowocześniejsze rozwiązania implantologiczne.

Współpracujemy z renomowaną szwajcarską firmą Straumann, która swoje produkty opiera o rygorystyczne standardy jakości, 30-letnie doświadczenie oraz bardzo szeroki asortyment. A wszystko w trosce o Państwa zdrowie i komfort.

implanty Wrocław

Implanty Wrocław

null
Implant to inaczej sztuczny korzeń, który, wszczepiony w kość szczęki, stanowi podstawę do odbudowy utraconego zęba. Ma kształt niewielkiej śruby i wykonany jest z tytanu – metalu, który jest doskonale tolerowany przez nasz organizm, więc w  żaden sposób nie wpływa na nasze zdrowie. Co więcej, tytanowy implant szybko integruje się z kością, a w końcowym etapie gojenia zrasta się z nią na stałe. Jest możliwość, by wszczepić tyle implantów, ile mamy brakujących zębów, stąd implant stanowi też stabilny fundament pod most lub protezę.
implanty Wrocław

Korony na implantach

null
Korona na implancie pozwala nam wiernie odtworzyć estetykę naturalnego zęba za pomocą trzech elementów, mianowicie: implantu, łącznika i korony (porcelanowej lub ceramicznej). Kolor korony wybiera się indywidualnie z pacjentem, dlatego tak odtworzony ząb spełnia wszystkie walory funkcjonalne i estetyczne.
implanty Wrocław
Najnowocześniejsze rozwiązania

Implanty Wrocław Cennik

null

Implant

od 2000 zł

Implant Straumann

od 2800 zł

Implant SLA Active, Roxolid

od 2800 zł

Korona na implancie

od 2000 zł

Korona na implancie Straumann

od 2500 zł

wrocław