Właściciele

null

Marcin Lubczyński

SPECJALISTA PROTETYKI STOMATOLOGICZNEJ

Jestem współwłaścicielem kliniki — prowadzę ją wraz z moją żoną, Katarzyną Lubczyńską. Ukończyłem studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej (ob. Uniwersytet Medyczny) we Wrocławiu. Studiowałem także na Goethe-Universität we Frankfurcie (Oral Implantology). Jestem członkiem ITI — Międzynarodowej Organizacji Implantologicznej. Specjalizuję się w leczeniu protetycznym, endodontycznym pod mikroskopem oraz w implantologii.

Prywatnie: jestem szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Uwielbiam podróże rodzinne i sport. Moją pasją są nowe technologie.

katarzyna lubczyńska
katarzyna lubczyńska

Katarzyna Lubczyńska

SPECJALISTA STOMATOLOGII ZACHOWAWCZEJ
Z ENDODONCJĄ

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej (ob. Uniwersytet Medyczny) we Wrocławiu. Specjalizuję się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, stomatologii estetycznej oraz protetyce.

Prywatnie: jestem szczęśliwą żoną i matką trojga wspaniałych dzieci. Uwielbiam sport i aktywne spędzanie wolnego czasu.

Menedżer

null

Marita Gryszko

Menedżer

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Zdrowiu oraz dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Ukończyłam także curriculum menedżerskie w Toruniu. Będąc jednocześnie instruktorem iTop zajmuję się indywidualnym treningiem higieny jamy ustnej pacjentów, a także jestem członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Higienistek Stomatologicznych ADIA.

W pracy menedżera stawiam przede wszystkim na budowanie relacji interpersonalnych, które uważam za podstawę efektywnej komunikacji. Wspieranie zespołu w codziennej pracy, a także zdrowie naszych pacjentów są dla mnie absolutnym priorytetem.

Prywatnie: lubię podróże i piesze wędrówki górskie.

Lekarze

null
katarzyna lubczyńska

Agnieszka Wojciechowska

LEKARZ DENTYSTA

W 2015 roku ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Ukończyłam szereg szkoleń i kursów związanych z endodoncją mikroskopową, stomatologią estetyczną w odcinku bocznym oraz odcinku przednim, adhezją, rekonstrukcją zębów po leczeniu kanałowym, radiologią. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w nowych kursach. W dziedzinie stomatologii specjalizuję się w endodoncji mikroskopowej, stomatologii estetycznej, leczeniu zachowawczym dorosłych i dzieci.

Prywatnie: jestem szczęśliwą żoną i matką wspaniałej córeczki. Uwielbiam rodzinne wycieczki rowerowe, podróże. Pasjonuję się sportem i zdrowym stylem życia. W wolnym czasie zajmuję się pielęgnacją własnego ogrodu.

Magdalena Dąbrowska

LEKARZ DENTYSTA

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. W styczniu 2020 roku rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Interesuję się stomatologią zachowawczą, protetyką i endodoncją w mikroskopie zabiegowym. Ukończyłam szereg szkoleń i kursów, w tym: „Diagnostyka CBCT we współczesnym gabinecie stomatologicznym”, „Preparacja zębów pod korony i mosty. Atraumatyczna dla przyzębia metoda własna”, „Estetyka kompozytowa bez tajemnic”.

Prywatnie: jestem miłośniczką aktywnego spędzania czasu, dlatego latem lubię jeździć na rowerze i pieszo eksplorować nowe, górskie szlaki. Zimą z kolei wybieram narciarstwo biegowe i łyżwiarstwo.

stomatolog Wrocław
stomatolog Wrocław

Natalia Zubel

LEKARZ DENTYSTA

Bartosz Rusin

LEKARZ DENTYSTA

stomatolog Wrocław
stomatolog Wrocław

Tatiana Bobrova

LEKARZ DENTYSTA

Ewa Szeląg

SPECJALISTA ORTODONTA

W 2014 r. ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym. W tym samym roku rozpoczęłam studia doktoranckie w Katedrze Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji. Zostałam wyróżniona wieloma nagrodami w tym: Stypendium Ministra Zdrowia oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jestem także laureatką Medalu im. Ludwika Hirszfelda dla najlepszego absolwenta Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w roczniku 2013. Należę do towarzystw naukowych American Association of Orthodontics, Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, World Federation of Orthodontics oraz The Charles H. Tweed International Foundation. Ukończyłam szereg kursów i szkoleń w tym prestiżowy The Tweed Study Course w Tucson. Uczestniczyłam także w wielu konferencjach naukowych w kraju i za granicą jak choćby 107th FDI Annual Dental World Dental Congress w San Francisco czy American Assosciation of Orthodontics w Waszyngtonie. Specjalizuję się w leczeniu ortodontycznym.

Prywatnie: interesuję się sztuką i lubię podróżować.

stomatolog Wrocław
stomatolog Wrocław

Grzegorz Grodoń

SPECJALISTA CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ

W 2012 roku ukończyłem studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. W roku 2019 uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej. Jestem członkiem ITI (International Team for Implantology) — Międzynarodowej Organizacji Implantologicznej. W swojej pracy skupiam się na chirurgii z uwzględnieniem implantologii.

Prywatnie: interesuję się pieszą turystyką górską oraz wszelkimi odmianami fantastyki.

Aleksandra Rzeszut

SPECJALISTA PERIODONTOLOG

stomatolog Wrocław

Higienistki i asystentki

null
stomatolog Wrocław

Mariola Hupa

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

W 2015 roku zdobyłam dyplom higienistki stomatologicznej. W naszej klinice zajmuję się profilaktyką jamy ustnej, przeprowadzam zabiegi skalingu, piaskowania i fluoryzacji. Brałam udział w wielu szkoleniach z czynnej asysty w endodoncji, które pozwoliły mi wyspecjalizować się w pracy przy zabiegach endodontycznych. Pracuję techniką na cztery i sześć rąk, dzięki której możliwe jest sprawne i efektywne przeprowadzenie m.in. leczenia kanałowego z lekarzem endodontą.

Prywatnie: w wolnych chwilach maluję obrazy, głównie pejzaże i martwą naturę.

Magdalena Kasiuba

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. Doświadczenie zawodowe uzupełniam na kursach i szkoleniach — uczestniczyłam m.in. w kursie dla rejestratorek i sekretarek medycznych. Ukończyłam studia historyczne na Uniwersytecie Wrocławskim.

Prywatnie: lubię czytać powieści kryminalne.

stomatolog Wrocław

Daria Kopocińska

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

W 2019 roku ukończyłam studia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Obecnie jestem w trakcie zdobywania wiedzy i umiejętności w zawodzie higienistki stomatologicznej. Kwalifikacje zawodowe podnoszę i rozwijam uczestnicząc w wielu kursach i warsztatach.

Prywatnie: lubię podróżować, malować, piec i aktywnie spędzać wolny czas. Pasjonuję się również florystyką.

Kamila Glinkowska

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Jestem absolwentką Wydziału Nauk Biologicznych na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach. Aktualnie przygotowuję się do zawodu higienistki stomatologicznej. Dzięki ukończonym szkoleniom z asystowania w implantologii, specjalizuję się w pracy przy zabiegach implantologicznych.

stomatolog Wrocław

Svitlana Ture

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. Przygotowuję się także do zawodu higienistki stomatologicznej oraz podnoszę swoje kwalifkacje na kursach dodatkowych. Zdobytą wiedzę praktykuję asystując lekarzom w naszym gabinecie.

Rejestratorki

null

Martyna Mucha

REJESTRATORKA MEDYCZNA

Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną z kilkuletnim stażem. Wiedzę oraz praktykę zawodową zdobyłam pracując u boku wielu lekarzy stomatologów. Uczestniczyłam również w kursach i szkoleniach, które były świetnym uzupełnieniem praktycznej jak i teoretycznej znajomości branży stomatologicznej m.in.: iTop, „Pierwsza pomoc przedmedyczna”, „Profilaktyka świadomego pacjenta”.

Prywatnie: lubię tańczyć, a także biegać ze swoim psem.

stomatolog Wrocław
stomatolog Wrocław

Ewelina Sędzik

REJESTRATORKA MEDYCZNA

Ukończyłam studia na Wydziale Zarządzania i Finansów w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, a także szereg kursów dotyczących profesjonalnej rejestracji medycznej. Zdobyta wiedza oraz bardzo dobra organizacja pracy pomagają mi realizować standardy obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Prywatnie: uwielbiam górskie wędrówki.