Właściciele

null

Marcin Lubczyński

SPECJALISTA PROTETYKI STOMATOLOGICZNEJ

Jestem współwłaścicielem kliniki — prowadzę ją wraz z moją żoną, Katarzyną Lubczyńską. Ukończyłem studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej (ob. Uniwersytet Medyczny) we Wrocławiu. Studiowałem także na Goethe-Universität we Frankfurcie (Oral Implantology). Jestem członkiem ITI — Międzynarodowej Organizacji Implantologicznej. Specjalizuję się w leczeniu protetycznym, endodontycznym pod mikroskopem oraz w implantologii.

Prywatnie: jestem szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Uwielbiam podróże rodzinne i sport. Moją pasją są nowe technologie.

katarzyna lubczyńska
katarzyna lubczyńska

Katarzyna Lubczyńska

SPECJALISTA STOMATOLOGII ZACHOWAWCZEJ
Z ENDODONCJĄ

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej (ob. Uniwersytet Medyczny) we Wrocławiu. Specjalizuję się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, stomatologii estetycznej oraz protetyce.

Prywatnie: jestem szczęśliwą żoną i matką trojga wspaniałych dzieci. Uwielbiam sport i aktywne spędzanie wolnego czasu.

Menedżer

null

Marita Urbaniak

Menedżer

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Zdrowiu oraz dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Ukończyłam także curriculum menedżerskie w Toruniu. Będąc jednocześnie instruktorem iTop zajmuję się indywidualnym treningiem higieny jamy ustnej pacjentów, a także jestem członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Higienistek Stomatologicznych ADIA.

W pracy menedżera stawiam przede wszystkim na budowanie relacji interpersonalnych, które uważam za podstawę efektywnej komunikacji. Wspieranie zespołu w codziennej pracy, a także zdrowie naszych pacjentów są dla mnie absolutnym priorytetem.

Prywatnie: lubię podróże i piesze wędrówki górskie.

Lekarze

null

Ewa Szeląg

SPECJALISTA ORTODONCJI

W 2014 r. ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym. W tym samym roku rozpoczęłam studia doktoranckie w Katedrze Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji. Zostałam wyróżniona wieloma nagrodami w tym: Stypendium Ministra Zdrowia oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jestem także laureatką Medalu im. Ludwika Hirszfelda dla najlepszego absolwenta Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w roczniku 2013. Należę do towarzystw naukowych American Association of Orthodontics, Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, World Federation of Orthodontics oraz The Charles H. Tweed International Foundation. Ukończyłam szereg kursów i szkoleń w tym prestiżowy The Tweed Study Course w Tucson. Brałam udział w wielu konferencjach naukowych w kraju i za granicą jak choćby 107th FDI Annual Dental World Dental Congress w San Francisco czy American Assosciation of Orthodontics w Waszyngtonie. Specjalizuję się w leczeniu ortodontycznym.

Prywatnie: interesuję się sztuką i lubię podróżować.

Aleksandra Rzeszut

SPECJALISTA PERIODONTOLOGII

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, z którym byłam również związana jako adiunkt w Katedrze Periodontologii. W marcu 2009 roku uzyskałam stopień specjalisty z zakresu periodontologii. Tytuł doktora nauk medycznych zdobyłam broniąc pracę pt. „Wpływ leczenia periodontologicznego i ortodontycznego na tkanki przyzębia zębów siecznych szczęki”. Jestem autorem licznych publikacji w tym 14 prac naukowych oraz 9 doniesień zjazdowych. Moją pasją jest chirurgia periodontologiczna.

Prywatnie: Uwielbiam pływanie – w 1993 roku zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski na dystansie 200 m stylem motylkowym.

Agnieszka Wojciechowska

LEKARZ DENTYSTA

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznyego we Wrocławiu. Ukończyłam szereg szkoleń i kursów związanych z endodoncją mikroskopową, stomatologią estetyczną w odcinku bocznym oraz odcinku przednim, adhezją, rekonstrukcją zębów po leczeniu kanałowym, radiologią. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w nowych kursach. W stomatologii specjalizuję się w dziedzinie endodoncji mikroskopowej, stomatologii estetycznej, leczeniu zachowawczym dorosłych i dzieci.

Prywatnie: jestem szczęśliwą żoną i matką wspaniałej córeczki. Uwielbiam rodzinne wycieczki rowerowe, podróże. Pasjonuję się sportem i zdrowym stylem życia. W wolnym czasie zajmuję się pielęgnacją własnego ogrodu.

Magdalena Dąbrowska

LEKARZ DENTYSTA

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. W styczniu 2020 roku rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Interesuję się stomatologią zachowawczą, protetyką i endodoncją w mikroskopie zabiegowym. Ukończyłam szereg szkoleń i kursów, w tym: „Diagnostyka CBCT we współczesnym gabinecie stomatologicznym”, „Preparacja zębów pod korony i mosty. Atraumatyczna dla przyzębia metoda własna”, „Estetyka kompozytowa bez tajemnic”.

Prywatnie: jestem miłośniczką aktywnego spędzania czasu, dlatego latem lubię jeździć na rowerze i pieszo eksplorować nowe, górskie szlaki. Zimą z kolei wybieram narciarstwo biegowe i łyżwiarstwo.

Tatsiana Babrova

LEKARZ DENTYSTA

Jestem absolwentką Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Mińsku na kierunku stomatologicznym. Zdobyty dyplom pozytywnie przeszedł procedurę nostryfikacji i jest równorzędny z polskim tytułem zawodowym lekarza dentysty. Biegle posługuję się językiem polskim, którego znajomość została potwierdzona zdaniem egzaminu. Interesuję się stomatologią zachowawczą i pedodoncją.

Prywatnie: lubię podróże i jazdę na łyżwach.

stomatolog Wrocław

Mariusz Śmietana

LEKARZ DENTYSTA

Magdalena Wadowska

LEKARZ DENTYSTA

Higienistki i asystentki

null

Mariola Hupa

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

W 2015 roku zdobyłam dyplom higienistki stomatologicznej. W naszej klinice zajmuję się profilaktyką jamy ustnej, przeprowadzam zabiegi skalingu, piaskowania i fluoryzacji. Brałam udział w wielu szkoleniach z czynnej asysty w endodoncji, które pozwoliły mi wyspecjalizować się w pracy przy zabiegach endodontycznych. Pracuję techniką na cztery i sześć rąk, dzięki której możliwe jest sprawne i efektywne przeprowadzenie m.in. leczenia kanałowego z lekarzem endodontą.

Prywatnie: w wolnych chwilach maluję obrazy, głównie pejzaże i martwą naturę.

Martyna Mucha

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną z kilkuletnim stażem. Wiedzę oraz praktykę zawodową zdobyłam pracując u boku wielu lekarzy stomatologów. Uczestniczyłam również w kursach i szkoleniach, które były świetnym uzupełnieniem praktycznej jak i teoretycznej znajomości branży stomatologicznej m.in.: iTop, „Pierwsza pomoc przedmedyczna”, „Profilaktyka świadomego pacjenta”.

Prywatnie: lubię tańczyć, a także biegać ze swoim psem.

Svitlana Ture

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. Przygotowuję się także do zawodu higienistki stomatologicznej oraz podnoszę swoje kwalifkacje na kursach dodatkowych. Zdobytą wiedzę praktykuję asystując lekarzom w naszym gabinecie.

Daria Sinicka

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

W 2019 roku ukończyłam studia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Obecnie jestem w trakcie zdobywania wiedzy i umiejętności w zawodzie higienistki stomatologicznej. Kwalifikacje zawodowe podnoszę i rozwijam uczestnicząc w kursach i warsztatach.

Prywatnie: lubię podróżować, malować, piec i aktywnie spędzać wolny czas. Pasjonuję się również florystyką.

Milena Nowotna

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Rejestratorki

null

Ewelina Sędzik

REJESTRATORKA MEDYCZNA

Ukończyłam studia na Wydziale Zarządzania i Finansów w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, a także szereg kursów dotyczących profesjonalnej rejestracji medycznej. Zdobyta wiedza oraz bardzo dobra organizacja pracy pomagają mi realizować standardy obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Prywatnie: uwielbiam górskie wędrówki.